/Files/images/nasvtova/rzne/Копия (2) Копия IMG_0248.JPG


Насвєтова Валентина Анатоліївна

викладач фізики та математики вищої категорії ДНЗ ПЦ ПТО

Учитель – важлива людина в житті кожного, бо працює він з найціннішим – особистістю. Учитель не тільки навчає, він допомагає, скеровує, виховує, підказує, переконує,шукає… Учительська професія - особлива по своїй сутності, значущості та суперечливості. По складності психологічної напруги та суспільними функціями близька до діяльності письменника, артиста, вченого. Особливість праці вчителя полягає насамперед у тому, що об'єктом і продуктом її є людина, найбільш унікальний продукт природи. Причому не просто людина, не її фізична сутність, а духовність зростаючої людини, її внутрішній світ.

Для мене бути вчителем, значить не просто знати свій предмет, а бути обізнананою у різних сферах життя, бути відкритою, небайдужою, люблячою людиною.

Моє життєве кредо:
"Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом"
(Л. Костенко).

Мені дуже імпонують слова А.Ейнштейна: «Розум, який розширив свої межі, ніколи вже не звузиться». А тому в щоденній праці прагну розширити межі світогляду і знань кожного учня – цих невеличких окремих всесвітів, які стануть майбутнім нашої країни.

Моє педагогічне кредо:
"Якщо ми будемо навчати наших дітей сьогодні так, як навчали вчора – ми вкрадемо у них завтра".

Я намагаюся діяти так, щоб навчальний процес відповідав вимогам часу, а сприяє цьому використання новітніх технологій, активних форм і методів навчання. Охоче поділюся своїми доробками з колегами на методичній сторінці.

Приємного спілкування!

/Files/images/nasvtova/nagorodidruk/Рисунок7.jpg

/Files/images/nasvtova/nagorodidruk/Рисунок1.jpg/Files/images/nasvtova/nagorodidruk/Рисунок6.jpg/Files/images/nasvtova/nagorodidruk/Рисунок5.jpg/Files/images/nasvtova/nagorodidruk/Рисунок3.jpg/Files/images/nasvtova/nagorodidruk/Рисунок2.jpg

/Files/images/nasvtova/nagorodidruk/Рисунок4.jpg/Files/images/nasvtova/nagorodidruk/Рисунок13.jpg/Files/images/nasvtova/nagorodidruk/Рисунок14.jpg/Files/images/nasvtova/nagorodidruk/Рисунок12.jpg/Files/images/nasvtova/nagorodidruk/Рисунок12.jpg

/Files/images/nasvtova/nagorodidruk/Рисунок9.jpg

/Files/images/nasvtova/nagorodidruk/Рисунок10.jpg

/Files/images/nasvtova/nagorodidruk/Рисунок8.jpg

/Files/images/nasvtova/nagorodidruk/мои фото 102.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 358

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.