10 лютого 2015 року у ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» проводився урок мужності «Героями не народжуються - героями стають».

10 лютого 2015 року у ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» проводився урок мужності «Героями не народжуються - героями стають». Брали участь учні та педагогічний колектив навчального закладу.

Захід присвячений річниці виведення військ з Афганістану, подвигу Героїв Небесної сотні, героям – захисникам України які беруть участь в антитерористичній операції на сході України за цілісність держави.

На захід були запрошені гості: головні спеціалісти Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Закапко Тетяна Іванівна та Франчук Валентина Іванівна, працівники методичного центру професійно - технічної освіти Левада Лідія Михайлівна, Маловічко Леся Юріївна, голова Октябрської спілки ветеранів війни в Афганістані Корнійчук Володимир Павлович, заступник голови Октябрської спілки ветеранів війни в Афганістані Литвишко Юрій Іванович, військовослужбовці Національної гвардії України Оберемок Дмитро Анатолійович та Назаренко Сергій Анатолійович, які брали участь в АТО.

Педагогічний колектив зібрав матеріальну допомогу пораненому в АТО бійцю, мешканцю смт. Семенівка Полтавської області Піддубному Олександру Олександровичу, який втратив руку, захищаючи Україну.

Також учні разом з викладачами відвідали з концертною програмою та солодкими подарунками поранених бійців, які проходять реабілітацію в Полтавському госпіталі. http://kolo.poltava.ua/ato/poltavski-volonteri-vidvidali-viiskovii-shpital-iz-podarunkami-dlya-biitsiv-ato-24952.html

Кiлькiсть переглядiв: 76

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.