Наша гордість !!!

25 жовтня 2013 року в Міністерстві освіти і науки України відбулося нагородження лауреатів державної премії України в галузі освіти, серед яких отримала нагороду наша землячка САКАЛО Людмила Яківна - майстер виробничого навчання державного навчального закладу «Полтавський центр професійно-технічної освіти».
/Files/images/nash_dosyagnennya/Рисунок1.jpg /Files/images/nash_dosyagnennya/Рисунок3.jpg
31 жовтня 2013 року в регіональному ресурсному центрі при ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» відбулося урочисте засідання з нагоди нагородження майстра виробничого навчання Сакало Людмили Яківни, яка одержала звання лауреата Державної премії України в галузі освіти.
/Files/images/nash_dosyagnennya/IMG_1589.JPG На урочистому засіданні були присутні представники Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА: Закапко Тетяна Іванівна – головний спеціаліст Департаменту освіти і науки, Франчук Валентина Іванівна - головний спеціаліст Департаменту освіти і науки, директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Головач Марія Іванівна, заступник директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Воробйова Ольга В’ячеславівна, та педколектив ДНЗ ПЦ ПТО.
/Files/images/nash_dosyagnennya/IMG_1602.JPG /Files/images/nash_dosyagnennya/IMG_1613.JPG
На урочистому засіданні з щирими привітаннями виступили: Закапко Тетяна Іванівна – головний спеціаліст Департаменту освіти і науки, Головач Марія Іванівна - директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, директор ДНЗ ПЦ ПТО Харченко О. В., заступник директора з НВР Гриженко В.В., та колектив навчального закладу.
/Files/images/nash_dosyagnennya/IMG_1620.JPG /Files/images/nash_dosyagnennya/IMG_1632.JPG
Після привітання майстер виробничого навчання Сакало Л.Я. розповіла про цикл робіт «Створення інноваційно-зорієнтованої моделі та умов для підготовки фахівців будівельної галузі з урахуванням можливостей сучасних матеріалів і технологій», за який були вона та вся творча група удостоєні нагороди та звання лауреата Державної премії України в галузі освіти, а також поділилася своїми враженнями під час отримання нагороди в Міністерстві освіти і науки України.
/Files/images/nash_dosyagnennya/IMG_1635.JPG /Files/images/nash_dosyagnennya/IMG_1648.JPG
Напередодні, 29.10.2013 року директор ДНЗ ПЦ ПТО Харченко О.В. та майстер виробничого навчання Сакало Л.Я., були запрошені у студію «Лтава» для участі у прямому ефірі програми «Ранок на Лтаві». /Files/images/nash_dosyagnennya/Рисунок4.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 156

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.